NAJŠPORT & TREK TESTOVAČKA NA KUBÍNSKEJ

Príďte a zažite testovanie bicyklov značky Trek v spolupráci s Najšportom. Táto akcia je ideálnou príležitosťou pre všetkých nadšencov cyklistiky, ktorí chcú vyskúšať najnovšie modely a užiť si dva dni plné zábavy a dobrodružstva.

Počas celého víkendu budete mať možnosť otestovať rôzne modely bicyklov Trek na rozmanitých trasách Kubínskej hole. Či už ste fanúšikmi horskej cyklistiky, cestných bicyklov alebo elektrobicyklov, určite si nájdete to pravé pre vás. Naši odborníci z Najšportu vám budú k dispozícii s radami a odporúčaniami, aby ste si mohli naplno vychutnať tento zážitok.

Okrem testovania bicyklov sa môžete tešiť na bohatý sprievodný program. Počas dňa bude prebiehať hudobný program, ktorý vám spríjemní atmosféru a dodá energiu na ďalšie jazdy. Pre rodiny s deťmi máme pripravený animačný program, kde sa deti môžu zabaviť a zapojiť do rôznych hier a aktivít pod dohľadom skúsených animátorov.

Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť spoznať nové bicykle Trek, stráviť čas v prírode a užiť si skvelú atmosféru. Príďte sa pripojiť k nám na Kubínsku hoľu 13. a 14. júla 2024 a prežite nezabudnuteľný víkend plný cyklistiky, hudby a zábavy!