Školské výlety a tábory leto 2024

Kubínska hoľa, ktorá ponúka návštevníkom pôsobivé výhľady na okolité vrcholy Malej Fatry, Chočských vrchov, Nízkych a Západných Tatier je ideálnym miestom pre školské výlety alebo letné tábory zamerané na objavovanie krás prírody a aktívny oddych. S deťmi sa vyvezte pohodlne lanovkami až na vrchol Kubínskej hole, odkiaľ môžete obdivovať tieto panoramatické výhľady a objavovať krásy prírody. Vďaka širokej ponuke turistických trás, zábavných a športových aktivít Kubínska hoľa predstavuje skvelú voľbu pre školy a tábory, ktorí chcú uniknúť každodennému ruchu a užiť si čas vo voľnej prírode.

Cenník pre školské výlety a tábory leto 2024

DRUH LÍSTKA
Dolná lanovka → stred Kubínska hoľa
Dolná + horná lanovka → vrch Kubínska hoľa
DRUH LÍSTKA
JEDNOSMERNÝ LÍSTOK
OBOJSMERNÝ LÍSTOK
Dolná lanovka → stred Kubínska hoľa
4,0 €
5,0 €
Dolná + horná lanovka → vrch Kubínska hoľa
7,0€
8,0€
 • Dolná lanovka / Dolná + horná lanovka

  SKI PARK Kubínska hoľa má dve na seba nadväzujúce sedačkové lanovky, dolná – Minčol I. (na mape ako A) ide do polovice strediska, horná – Minčol II. (B) od polovice na vrch. Pre vývoz na vrchol Kubínskej hole je preto potrebné využiť obidve lanovky.

Podmienky poskytnutia zľavy.

 • Táto ponuka platí pre výlety organizované školou (žiakov a študentov, základných, stredných a vysokých škôl), letné tábory, športové kluby, centrá voľného času a iné organizácie venujúce sa deťom.
 • Podmienkou získania ceny je zaslanie objednávky a predloženie menného zoznamu účastníkov potvrdeného riaditeľom školy (organizácie). Zoznam musí obsahovať mená a dátumy narodenia účastníkov + pečiatku (adresu) organizácie.
 • V prípade záujmu a vývoz na lanovke mimo prevádzkových hodín strediska je nutné aby bol výlet nahlásený minimálne 7 dní vopred zaslaním objednávkového formulára. Až po jeho potvrdení a odsúhlasení zo strany strediska (prevádzkovateľa) bude možné vývoz na lanovkách absolvovať.
 • Ak je vývoz organizovaný počas prevádzkových hodín strediska, objednávku stačí zaslať 2 dni vopred.
 • Cena je platná len pre skupiny 15 a viac osôb. Na každých 15 detí môže byť 1 učiteľ (inštruktor) zadarmo. Podmienkou je hromadný nákup pre celú skupinu naraz. Ak je v skupine na 15 osôb viac ako jedna sprievodná osoba, tak táto si zakúpi lístok v rovnakej tarife ako ostatný členovia.
 • Na tento produkt sa nevzťahujú žiadne ďalšie zľavy.
 • Ak Vás naša ponuka zaujala a chceli by ste bližšie informácie, kontaktujte nás na pokladna@kubinska.sk alebo tel. +421 915 595 311 a radi Vám pomôžeme

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁR:

 • Vývoz  musí byť objednaný  vopred zaslaním písomnej objednávky na: pokladna@kubinska.sk. V objednávke je potrebné vyplniť hlavne predpokladaný dátum a čas vývozu, predbežný počet účastníkov(žiakov a učiteľov), názov školy a zodpovedného vedúceho. Bez riadne vyplneného a zaslaného Objednávkového formulára (na stiahnutie) nebude Vaša žiadosť o zvýhodnenú cenu akceptovaná.
 • Menný zoznam žiakov a inštruktorov – originál potvrdený riaditeľom školy (organizácie) odovzdajte v deň nákupu lístkov na pokladni.
 • UPOZORNENIE: Stredisko si vyhradzuje právo obmedziť prepravnú kapacitu podľa aktuálneho vyťaženia a poveternostných podmienok. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo uzatvoriť dopravné zariadenia pri poruchách, nepriazni počasia, nadmernej rýchlosti vetra, výpadku elektrickej energie a podobne.