Chaty

Využite výhodne pobytové balíky a užite si jedinečný pobyt na Orave, v našej lyžiarskej srdcovke Kubínska.

Chata Kubínska Hoľa - Apartmány Ivi a Annika

Zažite nezabudnuteľnú dovolenku v našej Chate Kubínska Hoľa, ktorá je vzdialená len 500 metrov od lyžiarskeho svahu. Rezervujte si pobyt v niektorom z našich dvoch apartmánov (Apartmán Ivi & Apartmán Annika), prípadne si pre Vašu dovolenku prenajmite celú chatu s celkovou kapacitou až 20 osôb. O výnimočný zážitok z Vašej dovolenky u nás sa okrem nádherného okolitého prostredia postará aj moderné vybavenie chaty s priestrannou spoločenskou miestnosťou, krbom, veľkou terasou a vonkajším detským ihriskom.

  • 20 Pevných lôžok
  • 6 Unikátnych izieb

Kontakt

Viac informácií

Chata Štvorlístok

Na umocnenie nezabudnuteľných zážitkov na Kubínskej holi ponúkame ubytovanie v nádhernej a vkusnej chate ŠTVORLÍSTOK, ktorej celková kapacita je až 22 lôžok . V chate sa nachádzajú 4 samostatné, kompletne vybavené apartmány ( pre 4+4+8+6 osôb) určené pre menšie rodinky, ale aj pre väčšie skupiny so zachovaním súkromia. Samozrejmosťou je využitie parkovania pre chatou, lyžiarne resp. úložiska bicyklov, vonkajšieho posedenia, grilu či kotlíka vrátane kotliny. Určite mnohých poteší aj novovybudovaná SAUNA, ktorá sa v objekte nachádza.

  • 22 Pevných lôžok
  • 4 Unikátnych izieb

Kontakt

Viac informácií

Apartmány Kubínska hoľa

Nájdete nás priamo na Vašej ceste do strediska SKI PARK Kubínska hoľa – pár minút autom na svah a zároveň na skok do centra mesta. Hlavná drevenička pozostáva zo štyroch apartmánov – ideálna pre veľke skupiny, ale aj menšie rodinky |kapacita 18 osôb|. Plne vybavená kuchyňa je Vám k dispozícii počas celého pobytu. Našou novinkou je samostatný zrubový apartmán s kachlami a priamym vstupom do záhrady |kapacita 4 osoby|. Pripravené máme pre Vás vonkajšie posedenie s kotlinkou a grilom,detské ihrisko aj lyžiareň. Tešíme sa na Vás! Barbara & tím Apartmány Kubínska hoľa

Kontakt

Viac informácií

Chata Trafo

Horská chata Trafo je ideálne miesto pre vašu dovolenku priamo na svahu Kubínskej hole. Ponúkame útulné ubytovanie pre 38 osôb . V našich priestoroch nájdete reštauráciu s barom.

  • 38 Pevných lôžok
  • 8 Unikátnych izieb

Kontakt

Viac informácií

Chalupa u Kramerov – Apartmány a Chata Srdiečko

Ponúkame komfortné ubytovanie v štýlových apartmánoch až pre 19 osôb len pár desiatok metrov od lyžiarskeho strediska a našej reštaurácie. Dva 2-podlažné apartmány,každy so samostatným vchodom, 2 spálňami s 5 lôžkami, balkónmi, s možnosťou až 3 prísteliek, 2 sociálnymi zariadeniami so sprchovacím kútom,spoločenskou miestnostou s krbom prepojenou s kuchynskym a jedálenskym kútom. Pre všetky apartmány je k dispozícii lyžiareň a parkovacie miesta priamo pred chatou.

Kontakt

Viac informácií

Chata Jasmína

Tradičná slovenská drevenica s modernými prvkami učupená pod Minčolom , najvyšším vrcholom Oravskej Magury, vám ponúka hrejivý pocit domova v dvoch podlažiach navrhnutých pre oddych a čas s rodinou.

  • 10 Pevných lôžok
  • 3 Unikátnych izieb

Kontakt

Zruby pod hoľou

Najbližšie ubytovanie k zjazdovkám. Ponúkame ubytovanie v dvoch drevených zrubových chatách Adela (mcimrak@azet.sk) a Natalie (chatanatalie@zrubypodholou.eu). Každá chata má 2 samostatné apartmány s vlastným vchodom, vlastnou kuchyňou a sprchou. Počet lôžok v apartmáne je pre 6 osôb s možnosťou prístelky.

Kontakt

Viac informácií

Chata Kubínska hoľa

Horská Chata Kubínska hoľa sa nachádza na južnom svahu pohoria Oravská Magura v stredisku SKI PARK Kubínska Hoľa (v polovici svahu) . V zrekonštruovaných ubytovacích priestoroch chaty je k dispozícii 17 izieb s kapacitou pre 65 osôb. Všetky izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením.

Kontakt

Viac informácií

Chata Alica

Vychutnajte si fantastickú dovolenku na horách a kvalitnú lyžovačku na Kubínskej holi. Drevená chata Alica pozostáva z troch dvojlôžkových a troch trojlôžkových izieb s možnosťou prísteliek a maximálnou kapacitou 20 osôb. Disponuje spoločenskou miestnosťou s krbom a televízorom so satelitným príjmom, kúpeľňou s toaletou aj plne zariadenou kuchyňou.

Kontakt

Viac informácií

Chata Lucia

Vychutnajte si fantastickú dovolenku na horách a kvalitnú lyžovačku na Kubínskej holi. Chatu Lucia tvoria tri trojlôžkové, tri dvojlôžkové a jedna jednalôžková izba pri kapacite 28 hostí, ako aj kuchyňa so všetkým potrebným, tri kúpeľne, šesť toaliet a priestranná spoločenská miestnosť s krbom a televízorom, Wifi pripojenie na internet, sauna, lyžiareň a celoročne dostupné parkovisko.

Kontakt

Viac informácií

Chalúpka ADA

Novučičká chalúpka ADA v tesnej blískosti SKI PARK Kubínska hoľa. Ponúkame Vám na prenájom našu štýlovú Chalúpku ADA, ktorá disponuje kapacitou pre 13 osôb. Poď zažiť peknú emóciu z ubytovania. Tešíme sa na Vás. Vitajte, vítejte, welcome to, witaj, willkommen, udvözöljük SLOVAKIA.

Kontakt

Viac informácií

Ponuka našich 3 hotelov dokáže plne zabezpečiť potreby Vášho firemného eventu za veľmi prijateľné ceny.

Naše profesionálne služby a bohaté skúsenosti sú presne tým, čo Vám uľahčí organizáciu udalosti a jej úspešný výsledok.

Viac informácií