Chaty

Vyu┼żite v├Żhodne pobytov├ę bal├şky a u┼żite si jedine─Źn├Ż pobyt na Orave, v na┼íej ly┼żiarskej srdcovke Kub├şnska.

Chata na Lovisku

Chata na Lovisku V├ím pon├║ka komfortn├ę ubytovanie s priv├ítnym wellness (f├şnska sauna, infra sauna a v├şrivka) po─Źas cel├ęho pobytu a maxim├ílnou kapacitou a┼ż 15 os├┤b. Chata sa nach├ídza v tesnej bl├şzkosti ly┼żiarskeho strediska Kub├şnska.

  • 13 Pevny╠üch l├┤┼żok
  • 5 Unik├ítnych izieb

Kontakt

Viac inform├íci├ş

Chata Kub├şnska Ho─ża - Apartm├íny Ivi a Annika

Za┼żite nezabudnute─żn├║ dovolenku v na┼íej Chate Kub├şnska Ho─ża, ktor├í je vzdialen├í len 500 metrov od ly┼żiarskeho svahu. Rezervujte si pobyt v niektorom z na┼íich dvoch apartm├ínov (Apartm├ín Ivi & Apartm├ín Annika), pr├şpadne si pre Va┼íu dovolenku prenajmite cel├║ chatu s celkovou kapacitou a┼ż 20 os├┤b. O v├Żnimo─Źn├Ż z├í┼żitok z Va┼íej dovolenky u n├ís sa okrem n├ídhern├ęho okolit├ęho prostredia postar├í aj modern├ę vybavenie chaty s priestrannou spolo─Źenskou miestnos┼ąou, krbom, ve─żkou terasou a vonkaj┼í├şm detsk├Żm ihriskom.

  • 20 Pevny╠üch l├┤┼żok
  • 6 Unik├ítnych izieb

Kontakt

Viac inform├íci├ş

Chata ┼átvorl├şstok

Na umocnenie nezabudnute─żn├Żch z├í┼żitkov na Kub├şnskej holi pon├║kame ubytovanie v n├ídhernej a vkusnej chate ┼áTVORL├ŹSTOK, ktorej celkov├í kapacita je a┼ż 22 l├┤┼żok . V chate sa nach├ídzaj├║ 4 samostatn├ę, kompletne vybaven├ę apartm├íny ( pre 4+4+8+6 os├┤b) ur─Źen├ę pre men┼íie rodinky, ale aj pre v├Ą─Ź┼íie skupiny so zachovan├şm s├║kromia. Samozrejmos┼ąou je vyu┼żitie parkovania pre chatou, ly┼żiarne resp. ├║lo┼żiska bicyklov, vonkaj┼íieho posedenia, grilu ─Źi kotl├şka vr├ítane kotliny. Ur─Źite mnoh├Żch pote┼í├ş aj novovybudovan├í SAUNA, ktor├í sa v objekte nach├ídza.

  • 22 Pevny╠üch l├┤┼żok
  • 4 Unik├ítnych izieb

Kontakt

Viac inform├íci├ş

Apartm├íny Kub├şnska ho─ża

N├íjdete n├ís priamo na Va┼íej ceste do strediska SKI PARK Kub├şnska ho─ża ÔÇô p├ír min├║t autom na svah a z├írove┼ł na skok do centra mesta. Hlavn├í dreveni─Źka pozost├íva zo ┼ítyroch apartm├ínov ÔÇô ide├ílna pre ve─żke skupiny, ale aj men┼íie rodinky |kapacita 18 os├┤b|. Plne vybaven├í kuchy┼ła je V├ím k dispoz├şcii po─Źas cel├ęho pobytu. Na┼íou novinkou je samostatn├Ż zrubov├Ż apartm├ín s kachlami a priamym vstupom do z├íhrady |kapacita 4 osoby|. Pripraven├ę m├íme pre V├ís vonkaj┼íie posedenie s kotlinkou a grilom,detsk├ę ihrisko aj ly┼żiare┼ł. Te┼í├şme sa na V├ís! Barbara & t├şm Apartm├íny Kub├şnska ho─ża

Kontakt

Viac inform├íci├ş

Chata Trafo

Horsk├í chata Trafo je ide├ílne miesto pre va┼íu dovolenku priamo na svahu Kub├şnskej hole. Pon├║kame ├║tuln├ę ubytovanie pre 38 os├┤b . V na┼íich priestoroch n├íjdete re┼ítaur├íciu s barom.

  • 38 Pevny╠üch l├┤┼żok
  • 8 Unik├ítnych izieb

Kontakt

Viac inform├íci├ş

Chalupa u Kramerov ÔÇô Apartm├íny a Chata Srdie─Źko

Pon├║kame komfortn├ę ubytovanie v ┼ít├Żlov├Żch apartm├ínoch a┼ż pre 19 os├┤b len p├ír desiatok metrov od ly┼żiarskeho strediska a na┼íej re┼ítaur├ície. Dva 2-podla┼żn├ę apartm├íny,ka┼żdy so samostatn├Żm vchodom, 2 sp├íl┼łami s 5 l├┤┼żkami, balk├│nmi, s mo┼żnos┼ąou a┼ż 3 pr├şsteliek, 2 soci├ílnymi zariadeniami so sprchovac├şm k├║tom,spolo─Źenskou miestnostou s krbom prepojenou s kuchynskym a jed├ílenskym k├║tom. Pre v┼íetky apartm├íny je k dispoz├şcii ly┼żiare┼ł a parkovacie miesta priamo pred chatou.

Kontakt

Viac inform├íci├ş

Chata Jasm├şna

Tradi─Źn├í slovensk├í drevenica s modern├Żmi prvkami u─Źupen├í pod Min─Źolom , najvy┼í┼í├şm vrcholom Oravskej Magury, v├ím pon├║ka hrejiv├Ż pocit domova v dvoch podla┼żiach navrhnut├Żch pre oddych a ─Źas s rodinou.

  • 10 Pevny╠üch l├┤┼żok
  • 3 Unik├ítnych izieb

Kontakt

Zruby pod ho─żou

Najbli┼ż┼íie ubytovanie k zjazdovk├ím. Pon├║kame ubytovanie v dvoch dreven├Żch zrubov├Żch chat├ích Adela (mcimrak@azet.sk) a Natalie (chatanatalie@zrubypodholou.eu). Ka┼żd├í chata m├í 2 samostatn├ę apartm├íny s vlastn├Żm vchodom, vlastnou kuchy┼łou a sprchou. Po─Źet l├┤┼żok v apartm├íne je pre 6 os├┤b s mo┼żnos┼ąou pr├şstelky.

Kontakt

Viac inform├íci├ş

Chata Kub├şnska ho─ża

Horsk├í Chata Kub├şnska ho─ża sa nach├ídza na ju┼żnom svahu pohoria Oravsk├í Magura v stredisku SKI PARK Kub├şnska Ho─ża (v polovici svahu) . V zrekon┼ítruovan├Żch ubytovac├şch priestoroch chaty je k dispoz├şcii 17 izieb s kapacitou pre 65 os├┤b. V┼íetky izby s├║ vybaven├ę vlastn├Żm soci├ílnym zariaden├şm.

Kontakt

Viac inform├íci├ş

Chata Alica

Vychutnajte si fantastick├║ dovolenku na hor├ích a kvalitn├║ ly┼żova─Źku na Kub├şnskej holi. Dreven├í chata Alica pozost├íva z troch dvojl├┤┼żkov├Żch a troch trojl├┤┼żkov├Żch izieb s mo┼żnos┼ąou pr├şsteliek a maxim├ílnou kapacitou 20 os├┤b. Disponuje spolo─Źenskou miestnos┼ąou s krbom a telev├şzorom so satelitn├Żm pr├şjmom, k├║pe─ż┼łou s toaletou aj plne zariadenou kuchy┼łou.

Kontakt

Viac inform├íci├ş

Chata Lucia

Vychutnajte si fantastick├║ dovolenku na hor├ích a kvalitn├║ ly┼żova─Źku na Kub├şnskej holi. Chatu Lucia tvoria tri trojl├┤┼żkov├ę, tri dvojl├┤┼żkov├ę a jedna jednal├┤┼żkov├í izba pri kapacite 28 host├ş, ako aj kuchy┼ła so v┼íetk├Żm potrebn├Żm, tri k├║pe─żne, ┼íes┼ą toaliet a priestrann├í spolo─Źensk├í miestnos┼ą s krbom a telev├şzorom, Wifi pripojenie na internet, sauna, ly┼żiare┼ł a celoro─Źne dostupn├ę parkovisko.

Kontakt

Viac inform├íci├ş

Chal├║pka ADA

Novu─Źi─Źk├í chal├║pka ADA v tesnej bl├şskosti SKI PARK Kub├şnska ho─ża. Pon├║kame V├ím na pren├íjom na┼íu ┼ít├Żlov├║ Chal├║pku ADA, ktor├í disponuje kapacitou pre 13 os├┤b. Po─Ć za┼żi┼ą pekn├║ em├│ciu z ubytovania. Te┼í├şme sa na V├ís. Vitajte, v├ştejte, welcome to, witaj, willkommen, udv├Âz├Âlj├╝k SLOVAKIA.

Kontakt

Viac inform├íci├ş

Ponuka na┼íich 3 hotelov dok├í┼że plne zabezpe─Źi┼ą potreby V├í┼ího firemn├ęho eventu za ve─żmi prijate─żn├ę ceny.

Na┼íe profesion├ílne slu┼żby a bohat├ę sk├║senosti s├║ presne t├Żm, ─Źo V├ím u─żah─Ź├ş organiz├íciu udalosti a jej ├║spe┼ín├Ż v├Żsledok.

Viac inform├íci├ş