Zima Zima
Leto Leto
Polooblačno
Aktuálne počasie
Polooblačno 1 °C
Kubínska LIVE Camera

Stredisko zatvorené

Denné lyžovanie
Večerné lyžovanie
Lanovky
0 / 10 v prevádzke

Hotely

Využite výhodne pobytové balíky a užite si jedinečný pobyt na Orave, v našej lyžiarskej srdcovke Kubínska.

Priamo na svahu

Hotel Green*** Kubínska hoľa

HOTEL GREEN sa pýši svojou atraktívnou polohou na okraji lesa v objatí prírody, priamo v lyžiarskom stredisku SKI PARK Kubínska hoľa. Svojím hosťom hotel ponúka 28 izieb (80 lôžok) vrátane apartmánov s veľkou lodžiou, lyžiareň, 3 konferenčné priestory, wellness SPA, zábavnú miestnosť, vynikajúcu kuchyňu a profesionálny personál, ktorý sa postará aby chvíle strávené v hoteli boli výnimočné. Jedinečnosť zážitku znásobuje citlivá architektúra. Elegancia a komfort s dôrazom na detail v súlade s prírodou. Možnosť 3 až 7 dňových SKI balíkov alebo SKI wellness balíkov (ubytovanie s polpenziou – bohaté bufetové stoly, skipas, wellness).

  • 80 Pevných lôžok
  • 28 Unikátnych izieb

Kontakt

Viac informácií

5 km od svahu

Hotel Park**** Dolný Kubín

HOTEL PARK, najväčšie ubytovacie zariadenie na Orave, sa nachádza priamo v centre Dolného Kubína. K dispozícii je 36 Štandard izieb z toho 2 bezbariérové, 5 Rodinných izieb, 34 Business izieb, 2 Apartmány a 1 VIP apartmán a súkromné parkovanie. V hoteli sa nachádza reštaurácia, kaviareň, nočný bar a bowling, wellness centrum (bazén, vírivka, 4 sauny, oddychová miestnosť, masáže a iné zariadenia). Vo všetkých priestoroch je dostupné bezplatné Wi-Fi. Lyžiarske stredisko SKI PARK Kubínska hoľa sa nachádza len 8 km od hotela a jeden z najkrajších hradov na Slovensku Oravský hrad len 10 km.

  • 166 Pevných lôžok
  • 80 Unikátnych izieb

Kontakt

Viac informácií

17 km od svahu

Hotel Kultúra*** Ružomberok

Od lyžiarskeho strediska SKI PARK Kubínska Hoľa je vzdialený len 17 km. Výhodná poloha hotela umožňuje navštíviť aj mnohé ďalšie atraktivity v okolí. Na aktuálnu letnú sezónu sme pre Vás pripravili LETNÉ BALÍČKY za bezkonkurenčné ceny. Celková ubytovacia kapacita hotela je 90 lôžok. Vybavenie izieb: kúpeľňa (sprchovací kút), WC, telefón, TV+satelit, chladnička, rádiobudík, prístelka alebo detská postieľka podľa potreby.

  • 80 Pevných lôžok
  • 30 Unikátnych izieb

Kontakt

Viac informácií

Kaštieľ Kubínyi

Načerpajte novú energiu v historickom Kaštieli Kubínyi z 18.storočia, ktorý sa nachádza len 15min autom od strediska SKI PARK Kubínska Hoľa. Oddýchnite si v pôvabných priestoroch kaštieľa, ktorý ponúka 5 elegantných izieb. Okrem ubytovania v historickom kaštieli Vám ponúkame ďalších 7 komfortných izieb nachádzajúcich sa v dome de Adda, ktorých súčasťou je aj vlastná terasa. Zregenerujte svoje telo i myseľ v modernom wellness, ktorý je spolu s bohatými raňajkami v cene pobytu. A večer si pohodlne vychutnajte vynikajúce jedlo v našej reštaurácii Amalia.

Kontakt

Viac informácií

Hotel Orava*** by Holiday Park Orava

Hotel Orava*** by Holiday Park Orava sa nachádza v turisticky atraktívnej oblasti dolnej Oravy Ubytovať sa môžete v novo zrekonštruovaných hotelových izbách, bungalovoch a apartmánoch Garden. V hoteli je k dispozícii 32 pevných lôžok a 17 prístelkov. Bungalovy disponujú celkovým počtom 48 pevných lôžok v 8 a možnosťou 16 prísteliek. Apartmány Garden predstavujú 4 samostatné apartmány počtom 16 lôžok a 8 prísteliek.

Kontakt

Viac informácií

Ponuka našich 3 hotelov dokáže plne zabezpečiť potreby Vášho firemného eventu za veľmi prijateľné ceny.

Naše profesionálne služby a bohaté skúsenosti sú presne tým, čo Vám uľahčí organizáciu udalosti a jej úspešný výsledok.

Viac informácií