Hotely

Využite výhodne pobytové balíky a užite si jedinečný pobyt na Orave, v našej lyžiarskej srdcovke Kubínska.

Priamo na svahu

Hotel Green*** Kubínska hoľa

HOTEL GREEN sa pýši svojou atraktívnou polohou na okraji lesa v objatí prírody, priamo v lyžiarskom stredisku SKI PARK Kubínska hoľa. Svojím hosťom hotel ponúka 28 izieb (80 lôžok) vrátane apartmánov s veľkou lodžiou, lyžiareň, 3 konferenčné priestory, wellness SPA, zábavnú miestnosť, vynikajúcu kuchyňu a profesionálny personál, ktorý sa postará aby chvíle strávené v hoteli boli výnimočné. Jedinečnosť zážitku znásobuje citlivá architektúra. Elegancia a komfort s dôrazom na detail v súlade s prírodou. Možnosť 3 až 7 dňových SKI balíkov alebo SKI wellness balíkov (ubytovanie s polpenziou – bohaté bufetové stoly, skipas, wellness).

  • 80 Pevných lôžok
  • 28 Unikátnych izieb

Kontakt

Viac informácií

5 km od svahu

Hotel Park**** Dolný Kubín

HOTEL PARK, najväčšie ubytovacie zariadenie na Orave, sa nachádza priamo v centre Dolného Kubína. K dispozícii je 36 Štandard izieb z toho 2 bezbariérové, 5 Rodinných izieb, 34 Business izieb, 2 Apartmány a 1 VIP apartmán a súkromné parkovanie. V hoteli sa nachádza reštaurácia, kaviareň, nočný bar a bowling, wellness centrum (bazén, vírivka, 4 sauny, oddychová miestnosť, masáže a iné zariadenia). Vo všetkých priestoroch je dostupné bezplatné Wi-Fi. Lyžiarske stredisko SKI PARK Kubínska hoľa sa nachádza len 8 km od hotela a jeden z najkrajších hradov na Slovensku Oravský hrad len 10 km.

  • 166 Pevných lôžok
  • 80 Unikátnych izieb

Kontakt

Viac informácií

17 km od svahu

Hotel Kultúra*** Ružomberok

Od lyžiarskeho strediska SKI PARK Kubínska Hoľa je vzdialený len 17 km. Výhodná poloha hotela umožňuje navštíviť aj mnohé ďalšie atraktivity v okolí. Na aktuálnu letnú sezónu sme pre Vás pripravili LETNÉ BALÍČKY za bezkonkurenčné ceny. Celková ubytovacia kapacita hotela je 90 lôžok. Vybavenie izieb: kúpeľňa (sprchovací kút), WC, telefón, TV+satelit, chladnička, rádiobudík, prístelka alebo detská postieľka podľa potreby.

  • 80 Pevných lôžok
  • 30 Unikátnych izieb

Kontakt

Viac informácií

Kaštieľ Kubínyi

S citom zrekonštruovaný historický areál Kaštieľa Kubínyi, ktorý sa nachádza len 15min autom od strediska SKI PARK Kubínska Hoľa, vám ponúka elegantné a komfortné ubytovanie v 12 izbách s bohatými raňajkami, wi-fi pripojením a chráneným parkovaním. Po celodenných športových aktivitách si doprajte relax v modernom hotelovom wellness a večer si vychutnajte vynikajúcu večeru v reštaurácii Amalia v spojení s vínnou degustáciou v autentickej pivnici zo 17.stročia. Rozsiahly anglický park bude počas letných mesiacov vašim obľúbeným miestom nielen pre oddych. Nájdete v ňom aj pravidelné koncery, jogu či iné spoločenské aktivity.

  • 24 Pevných lôžok
  • 12 Unikátnych izieb

Kontakt

Viac informácií

Hotel Orava*** by Holiday Park Orava

Hotel Orava*** by Holiday Park Orava sa nachádza v turisticky atraktívnej oblasti dolnej Oravy Ubytovať sa môžete v novo zrekonštruovaných hotelových izbách, bungalovoch a apartmánoch Garden. V hoteli je k dispozícii 32 pevných lôžok a 17 prístelkov. Bungalovy disponujú celkovým počtom 48 pevných lôžok v 8 a možnosťou 16 prísteliek. Apartmány Garden predstavujú 4 samostatné apartmány počtom 16 lôžok a 8 prísteliek.

Kontakt

Viac informácií

Ponuka našich 3 hotelov dokáže plne zabezpečiť potreby Vášho firemného eventu za veľmi prijateľné ceny.

Naše profesionálne služby a bohaté skúsenosti sú presne tým, čo Vám uľahčí organizáciu udalosti a jej úspešný výsledok.

Viac informácií