Penzi├│ny

Vyu┼żite v├Żhodne pobytov├ę bal├şky a u┼żite si jedine─Źn├Ż pobyt na Orave, v na┼íej ly┼żiarskej srdcovke Kub├şnska.

Ka┼ítie─ż Kub├şnyi

Elegantne a nad─Źasovo zrekon┼ítruovan├Ż are├íl Ka┼ítie─ża Kub├şnyi, ktor├Ż sa nach├ídza len 15 min. autom od strediska SKI PARK Kub├şnska Ho─ża, v├ím pon├║ka komfortn├ę ubytovanie v 12 izb├ích s bohat├Żmi ra┼łajkami, wi-fi pripojen├şm a chr├ínen├Żm parkovan├şm. Po celodenn├Żch ┼íportov├Żch aktivit├ích si doprajte relax v modernom hotelovom wellness a ve─Źer si vychutnajte vynikaj├║cu ve─Źeru v re┼ítaur├ícii Amalia v spojen├ş s v├şnnou degust├íciou v autentickej pivnici zo 17. storo─Źia. Rozsiahly anglick├Ż park bude po─Źas letn├Żch mesiacov va┼íim ob─ż├║ben├Żm miestom nielen pre oddych. N├íjdete v ┼łom aj pravideln├ę grilova─Źky, koncerty, jogu ─Źi in├ę spolo─Źensk├ę aktivity.

  • 26+6 Pevny╠üch l├┤┼żok
  • 12 Unik├ítnych izieb

Kontakt

Viac inform├íci├ş

J├íno┼í├şkov dvor - Z├ízriv├í

Novo zrekon┼ítruovan├Ż wellness rezort v Z├ízrivej v srdci n├írodn├ęho parku Mal├í Fatra, v bl├şzkosti J├íno┼í├şkovho rodiska - Terchovej. Ok├║zlia v├ís tradi─Źn├ę drevenice postaven├ę v ─żudovej architekt├║re a dom├íca slovensk├í kuchy┼ła, ktor├í je zn├íma ┼íiroko-─Ćaleko. Pocit ├║tulnosti ukotv├ş v├┤┼ła dreva a ohe┼ł v krbe.

  • 75 Pevny╠üch l├┤┼żok

Kontakt

Viac inform├íci├ş

8 km od svahu

Koliba a Rozprávková dedinka

Pon├║kame ubytovanie, kde sa budete c├şti┼ą, ako v rozpr├ívkeÔÇŽ Ide├ílne pre rodiny s de┼ąmi, ubytovanie v samostatn├Żch objektoch ÔÇô dom─Źekoch pre 4 ÔÇô 5 os├┤b. Penzi├│n sa nach├ídza v centre mesta Doln├Ż Kub├şn. Poskytuje ubytovanie v ┼ít├Żlov├Żch izb├ích vybaven├Żch WC, k├║pe─ż┼łou a TV. Parkovanie je zabezpe─Źen├ę na parkovisku pred penzi├│nom. SKI PARK Kub├şnska ho─ża sa nach├ídza od penzi├│nu 8 km.

Kontakt

Viac inform├íci├ş

Penzi├│n Adak

Penzi├│n ADAK sa nach├ídza na okraji obce P├írnica v prostred├ş kr├ísnej pr├şrody Malej Fatry. Poskytuje pr├şjemn├ę ubytovanie v 1-, 2- a 3-poste─żov├Żch izb├ích. S├║─Źas┼ąou ka┼żdej izby je k├║pe─ż┼ła, WC, sprchovac├ş k├║t a TV. S├║─Źas┼ąou ┼ítyroch izieb je aj priestrann├Ż balk├│n. V┼íetky izby s├║ pokryt├ę bezplatn├Żm WiFi. P├┤┼żitok v├ím zabezpe─Ź├ş kombin├ícia pohodovej atmosf├ęry priestrannej re┼ítaur├ície s fantastickou dom├ícou kuchy┼łou a pr├şjemnou obsluhou. Ani ┼ípeci├ílne di├ęty nie s├║ u n├ís probl├ęm ak ich nahl├ísite min. 5 dn├ş pred pobytom. Hostia si m├┤┼żu zak├║pi┼ą pobytov├ę bal├ş─Źky s ra┼łajkami bu─Ć formou bufetov├Żch stolov, alebo kontinent├ílne) alebo s polpenziou (ra┼łajkami a ve─Źerou; ve─Źera vo forme 3-chodov├ęho menu ÔÇô zah┼Ľ┼ła polievku, hlavn├ę jedlo, dezert) . V penzi├│ne je mo┼żnos┼ą zak├║pi┼ą si obed formou denn├ęho menu alebo jednoducho si vybra┼ą z jed├ílneho l├şstka. Deti sa m├┤┼żu zahra┼ą v detskom k├║tiku a ostatn├ş si m├┤┼żu zahra┼ą biliard.

  • 45+7 Pevny╠üch l├┤┼żok
  • 20 Unik├ítnych izieb

Kontakt

Viac inform├íci├ş

Ponuka na┼íich 3 hotelov dok├í┼że plne zabezpe─Źi┼ą potreby V├í┼ího firemn├ęho eventu za ve─żmi prijate─żn├ę ceny.

Na┼íe profesion├ílne slu┼żby a bohat├ę sk├║senosti s├║ presne t├Żm, ─Źo V├ím u─żah─Ź├ş organiz├íciu udalosti a jej ├║spe┼ín├Ż v├Żsledok.

Viac inform├íci├ş