Penzióny

Využite výhodne pobytové balíky a užite si jedinečný pobyt na Orave, v našej lyžiarskej srdcovke Kubínska.

Kaštieľ Kubínyi

S citom zrekonštruovaný historický areál Kaštieľa Kubínyi, ktorý sa nachádza len 15min autom od strediska SKI PARK Kubínska Hoľa, vám ponúka elegantné a komfortné ubytovanie v 12 izbách s bohatými raňajkami, wi-fi pripojením a chráneným parkovaním. Po celodenných aktivitách si doprajte relax v modernom hotelovom wellness a večer si vychutnajte vynikajúcu večeru v reštaurácii Amalia v spojení s vínnou degustáciou v autentickej pivnici zo 17.stročia.

  • 12 Unikátnych izieb

Kontakt

Viac informácií

Jánošíkov dvor - Zázrivá

Novo zrekonštruovaný wellness rezort v Zázrivej v srdci národného parku Malá Fatra, v blízkosti Jánošíkovho rodiska - Terchovej. Okúzlia vás tradičné drevenice postavené v ľudovej architektúre a domáca slovenská kuchyňa, ktorá je známa široko-ďaleko. Pocit útulnosti ukotví vôňa dreva a oheň v krbe.

  • 75 Pevných lôžok

Kontakt

Viac informácií

8 km od svahu

Koliba a Rozprávková dedinka

Ponúkame ubytovanie, kde sa budete cítiť, ako v rozprávke… Ideálne pre rodiny s deťmi, ubytovanie v samostatných objektoch – domčekoch pre 4 – 5 osôb. Penzión sa nachádza v centre mesta Dolný Kubín. Poskytuje ubytovanie v štýlových izbách vybavených WC, kúpeľňou a TV. Parkovanie je zabezpečené na parkovisku pred penziónom. SKI PARK Kubínska hoľa sa nachádza od penziónu 8 km.

Kontakt

Viac informácií

Penzión Adak

Penzión ADAK sa nachádza na okraji obce Párnica v prostredí krásnej prírody Malej Fatry. Poskytuje príjemné ubytovanie v 1-, 2- a 3-posteľových izbách. Súčasťou každej izby je kúpeľňa, WC, sprchovací kút a TV. Súčasťou štyroch izieb je aj priestranný balkón. Všetky izby sú pokryté bezplatným WiFi. Pôžitok vám zabezpečí kombinácia pohodovej atmosféry priestrannej reštaurácie s fantastickou domácou kuchyňou a príjemnou obsluhou. Ani špeciálne diéty nie sú u nás problém ak ich nahlásite min. 5 dní pred pobytom. Hostia si môžu zakúpiť pobytové balíčky s raňajkami buď formou bufetových stolov, alebo kontinentálne) alebo s polpenziou (raňajkami a večerou; večera vo forme 3-chodového menu – zahŕňa polievku, hlavné jedlo, dezert) . V penzióne je možnosť zakúpiť si obed formou denného menu alebo jednoducho si vybrať z jedálneho lístka. Deti sa môžu zahrať v detskom kútiku a ostatní si môžu zahrať biliard.

  • 45+7 Pevných lôžok
  • 20 Unikátnych izieb

Kontakt

Viac informácií

Ponuka našich 3 hotelov dokáže plne zabezpečiť potreby Vášho firemného eventu za veľmi prijateľné ceny.

Naše profesionálne služby a bohaté skúsenosti sú presne tým, čo Vám uľahčí organizáciu udalosti a jej úspešný výsledok.

Viac informácií