BIKE shop NAJŠPORT

Požičovňa otvorená! Nemáš bike, príď si vybrať!

Požičovňa bicyklov a elektrobicyklov

Len u nás máte možnosť požičať si kvalitné horské (hardtailové a celoodpružené), krosovécestné a detské bicykle. K dispozícii máme špičkové modely od výrobcov TrekGhostDema či Mondraker. Všetky bicykle prešli servisom, sú skontrolované a pripravené na jazdenie. Prezrite si cenník elektrobicyklov.

Predajňa

Pripravujeme pre vás novú predajňu Najšport Kubínska hoľa. Tešiť sa môžete na množstvo značkových športových produktov bicyklov, elektrobickylov, komponenty a cyklistické príslušenstvo, prilby, okuliare, cyklistické oblečenie a tretry. Naším primárnym cieľom je spokojný zákazník, kvalitné produkty a služby. S výberom vám poradia naši skúsení servisní technici a odborní športoví predajcovia. Príde vám tažké vybrať si vhodný bicykel? Stačí, keď si pozriete trate v Bike parku podľa obtiažnosti.

Servis

Využite služby nového servisu bicyklov a elektrobicyklov na Kubínskej holi. Servisujte svoj bike či ebike u profesionálov a zverte ho do rúk skúseným servisným technikom. Náš cyklistický servis teraz nájdete v areále strediska Kubínska. Postaráme sa o váš bicykel priamo v predajni Najšport. Okrem servisu poskytujeme aj garančný servis. Na servis vášho bicykla, elektrobicykla alebo kolobežky sa prosím objednajte, prípadne informujte na tel.: +421 908 284 821 alebo mailom kubinska@najsport.sk