Cenn├şk lanoviek s v├Żvozom bicykla ÔÇô BIKE PARK

Nakupujte l├şstky do BIKE PARKu za v├Żhodn├ę ceny
z pohodlia Vášho domova cez náš e-shop.

  • Najv├Żhodnej┼íie ceny
  • Jednoduch├Ż v├Żdaj
  • Bez ─Źakania na pokladni
  • Vernostn├Ż syst├ęm

Cenn├şk BIKE PARK - cyklisti

Platn├Ż od 1.5. do 31.10.2024

  • E-shop ceny
  • Poklad┼ła ceny
Druh l├şstka
Doln├í lanovka: Ôćĺ ┼ítart Super Mix cyklisti
Doln├í + horn├í lanovka: Ôćĺ ┼ítart A-line / Enduro / Downhill cyklisti
4 hodiny cyklisti
1 de┼ł cyklisti
2 dni cyklisti
3 dni zo sez├│ny cyklisti
Sez├│nny cyklisti
Druh l├şstka
Dospel├ş
Juniori / EURO26
ISIC / ITIC
Deti / Seniori
Z┼ĄP / Z┼ĄP-S
Doln├í lanovka: Ôćĺ ┼ítart Super Mix cyklisti
10,0 € 12,0 €
8,5 € 10,0 €
7,0 € 8,0 €
Doln├í + horn├í lanovka: Ôćĺ ┼ítart A-line / Enduro / Downhill cyklisti
16,0 € 17,0 €
13,0 € 14,0 €
10,0 € 11,0 €
4 hodiny cyklisti
20,0 € 22,0 €
16,5 € 18,0 €
12,0 € 13,0 €
1 de┼ł cyklisti
22,5 € 25,0 €
19,0 € 21,0 €
15,0 € 16,0 €
2 dni cyklisti
40,0 € 45,0 €
34,0 € 39,0 €
27,0 € 29,0 €
3 dni zo sez├│ny cyklisti
50,0 € 55,0 €
42,0 € 46,0 €
33,0 € 36,0 €
Sez├│nny cyklisti
145,0 € 150,0 €
125,0 € 130,0 €
95,0 € 100,0 €

Doln├í + horn├í┬á seda─Źkov├í lanovka – cyklisti – SKI PARK Kub├şnska ho─ża m├í dve seda─Źkov├ę lanovky, doln├í – Min─Źol I. (na mape ako A) ide do polovice strediska,┬á horn├í – Min─Źol II. (B) od polovice na vrchol. Na v├Żvoz na vrchol Kub├şnskej hole preto potrebujete dve jazdy na lanovk├ích.

L├şstky s├║ vyd├ívan├ę na ─Źipov├Żch kart├ích. Z├íloha za ─Źipov├║ kartu je 2 ÔéČ. Z├íloha za ─Źipov├║ kartu bude vr├íten├í len za NEPO┼áKODEN├ë a plne FUNK─îN├ë karty!

Z─żavy a pokyny k cenn├şku.

Z─żavnen├ę l├şstky ÔÇô lanovky
Deti do 6 rokov.

N├írok na┬ábezplatn├ę vyu┼ż├şvanie lanoviek maj├║ deti┬ádo d┼ła predch├ídzaj├║ceho d┼łu dov┼Ľ┼íenia veku 6 rokov. Lanovky vyu┼ż├şvaj├║ v├Żlu─Źne v sprievode dospelej osoby star┼íej ako 18 rokov (maxim├ílne 2 deti v sprievode 1 dospelej osoby star┼íej ako 18 rokov). V pr├şpade ┼że chc├║ vyu┼ż├şva┼ą detsk├ę ihrisko Srdie─Źkovo, platia iba za vstup do┼ł, lanovky maj├║ bezplatne. Pre uplatnenie n├íroku je na vy┼żiadanie obsluhy nevyhnutn├ę predlo┼żi┼ą zdravotn├Ż preukaz poistenca die┼ąa┼ąa.

Kto ma n├írok na l├şstok ÔÇťDetiÔÇŁ?

N├írok na L├şstok┬áÔÇ×DetiÔÇť┬ámaj├║ deti┬ástar┼íie ako 6 rokov┬áveku do d┼ła predch├ídzaj├║ceho d┼łu dov┼Ľ┼íenia veku┬á15 rokov. Pre uplatnenie n├íroku je z├íkazn├şk povinn├Ż predlo┼żi┼ą zdravotn├Ż preukaz poistenca die┼ąa┼ąa.

Kto m├í n├írok na l├şstok "Junior"?

N├írok na l├şstok ÔÇ×JuniorÔÇť maj├║ osoby od 15 do 19 rokov. Pre uplatnenie n├íroku je z├íkazn├şk povinn├Ż predlo┼żi┼ą preukaz toto┼żnosti.

Dr┼żitelia kariet ISIC, ITIC, EURO26.

Pre uplatnenie n├íroku je z├íkazn├şk povinn├Ż predlo┼żi┼ą preukaz ISIC, ITIC, EURO26. L├şstok je platn├Ż len spolu s t├Żmto preukazom, noste ho so sebou. Pri kontrole je majite─ż l├şstka povinn├Ż preuk├íza┼ą sa aj n├şm. Pri n├íkupe l├şstkov cez ESKIPASS e-shop sa musia dr┼żitelia kariet ISIC, ITIC a EURO26 do┼ł najsk├┤r registrova┼ą. Bez registr├ície a n├íslednom overen├ş ─Ź├şsla preukazu nie je k├║pa za v├Żhodn├ę ceny mo┼żn├í.

Kto ma n├írok na skipas ÔÇťSeniorÔÇŁ?

N├írok na L├şstok┬áÔÇ×SeniorÔÇť┬ám├í osoba┬ástar┼íia ako 60 rokov┬áPre uplatnenie n├íroku je nevyhnutn├ę predlo┼żi┼ą preukaz toto┼żnosti.

Dr┼żitelia preukazu Z┼ĄP, Z┼ĄP-S.

N├írok na z─żavnen├Ż L├şstok┬áÔÇ×Z┼ĄPÔÇť┬áz d├┤vodu zdravotn├ęho postihnutia m├í aj┬ádr┼żite─ż preukazu zdravotne ┼ąa┼żko postihnut├Ż (Z┼ĄP)┬áalebo zdravotne ┼ąa┼żko postihnut├Ż┬áso sprievodcom (Z┼ĄP-S). L├şstky Z┼ĄP/Z┼ĄP-S sa daj├║ zak├║pi┼ą iba na pokladni v┬ástredisku. Pre uplatnenie n├íroku na z─żavnen├Ż L├şstok z d├┤vodu zdravotn├ęho postihnutia je z├íkazn├şk povinn├Ż predlo┼żi┼ą preukaz toto┼żnosti a preukaz Z┼ĄP alebo Z┼ĄP-S.

L├şstky pre dospel├Żch.

L├şstok ÔÇ×Dospel├ŻÔÇť je ur─Źen├Ż pre osoby vo veku 20 ÔÇô 59 rokov.

Dr┼żitelia Orava Card.

Majitelia kariet Orava Card maj├║ n├írok na 10% z─żavu z cien lanoviek pre pe┼í├şch turistov (aj so vstupom do Srdie─Źkova). Z─żava plat├ş len z cien na pokladni v stredisku!

Z─żavy pre organizovan├ę skupiny.

Pre organizovan├ę skupiny pon├║kame 10% z─żavu z celkovej sumy. Z─żavu je mo┼żn├ę uplatni┼ą iba pre skupiny s minim├ílnym po─Źtom 20 os├┤b pri n├íkupe l├şstkov naraz pre cel├║ skupinu. Pri k├║pe l├şstkov pre organizovan├║ skupinu je potrebn├ę v pokladni predlo┼żi┼ą menn├Ż zoznam ─Źlenov skupiny s odtla─Źkom pe─Źiatky organiz├ície (u det├ş a seniorov treba uvies┼ą aj d├ítum narodenia).

Z─żava pre ob─Źanov mesta Doln├Ż Kub├şn.

Ob─Źania mesta Doln├Ż Kub├şn maj├║ v letnej sez├│ne 2024 n├írok na 20% z─żavu z l├şstka Doln├í + horn├í lanovka Ôćĺ vrch Kub├şnska ho─ża (l├şstok plat├ş aj na vstup do Srdie─Źkova). Pre uplatnenie z─żavy sa treba na pokladni strediska preuk├íza┼ą platn├Żm preukazom ob─Źana alebo in├Żm relevantn├Żm dokladom.

Ceny cez e-shop a na pokladni.

Ceny pre e-shop s├║ platn├ę len pri n├íkupe skipasov online cez ESKIPASS e-shop, ktor├Ż sa nach├ídza na str├ínke prev├ídzkovate─ża https://kubinska.eskipass.sk/, nie na pokladni strediska. Pri n├íkupe online tar├şf nie je mo┼żn├ę uplatni┼ą ┼żiadne ─Ćal┼íie z─żavy, z├íkazn├şkovi je ├║─Źtovan├í pln├í cena pod─ża aktu├ílneho platn├ęho cenn├şka ESKIPASS e-shop zverejnen├ęho na internetov├Żch str├ínkach prev├ídzkovate─ża alebo priamo v stredisku na pokladni.

In├ę z─żavy a zmena cien.

Kombinovanie alebo pr├şpadn├ę kumulovanie zliav s in├Żmi z─żavami nie je mo┼żn├ę.┬á Prev├ídzkovate─ż si vyhradzuje pr├ívo na zmenu cien. V┼íetky ceny s├║ vr├ítane DPH.

Z├íloha za ─Źipov├ę karty.

L├şstky s├║ vyd├ívan├ę na ─Źipov├Żch kart├ích. Z├íloha za ─Źipov├║ kartu je 2 ÔéČ. Z├íloha za ─Źipov├║ kartu bude vr├íten├í len za NEPO┼áKODEN├ë a plne FUNK─îN├ë karty. Popros├şme V├ís, ─Źipov├ę karty vracajte v automate, ktor├Ż sa nach├ídza uprostred budovy pokladn├ş v dolnej ─Źasti strediska. ─Äakujeme za pochopenie.

Poistenie z├ísahov Horskej z├íchrannej slu┼żby.

UPOZORNENIE: V cene l├şstkov nie je zahrnut├ę poistenie z├ísahov Horskej slu┼żby, z├íkazn├şci sa pohybuj├║ po stredisku, chodn├şkoch a cyklistick├Żch tratiach na vlastn├║ zodpovednos┼ą, odpor├║─Źa sa pripoisti┼ą do h├┤r.

Pokyny k cenn├şku
Doln├í lanovka: Ôćĺ stred Kub├şnska ho─ża (Ôćĺ ┼ítart Super Mix).

Predstavuje jednu obojsmern├║ jazdu na dolnej seda─Źkovej lanovke Min─Źol I. ozna─Źenej na mape ako A ┬á(POMA UNIFIX 4) do polovice strediska.

V pr├şpade potreby si m├┤┼że z├íkazn├şk na vy┼żiadanie zak├║pi┼ą na pokladniach aj obojsmern├║ jazdu na hornej seda─Źkovej lanovke ozna─Źenej na mape ako B (Tatralift SLF 4p) z polovice strediska na vrch Kub├şnskej hole. Cena a podmienky zost├ívaj├║ rovnak├ę ako pri jazde dolnej seda─Źkovej lanovke.

Doln├í + horn├í lanovka: Ôćĺ vrch Kub├şnska ho─ża (Ôćĺ ┼ítart A-line / Enduro / Downhil).

Predstavuje jednu obojsmern├║ jazdu na dolnej seda─Źkovej lanovke Min─Źol I.┬á ozna─Źenej na mape ako A (POMA UNIFIX 4) do plovice strediska, plus jednu obojsmern├║ jazdu na hornej seda─Źkovej lanovke Min─Źol II. ozna─Źenej na mape ako B (Tatralift SLF 4p) na vrch Kub├şnskej hole.

Platnos┼ą jazdov├Żch l├şstkov.

Tarifa sa vz┼ąahuje iba na de┼ł na ktor├Ż bola tarifa zak├║pen├í, v pr├şpade jazdov├Żch l├şstkov je to po─Źet j├ízd, na ktor├ę bol l├şstok zak├║pen├Ż.

Turisti / Paraglidinig.

L├şstok je ur─Źen├Ż pre pe┼í├şch turistov (plat├ş aj pre z├íujemcov o paragliding na Kub├şnskej holi, v cene l├şstka je aj v├Żvoz klz├íku).

Cyklisti.

L├şstok opr├ív┼łuje na vstup na vyzna─Źen├ę trate v BIKE PARKu Kub├şnska ho─ża (Downhill, Super Mix, Enduro, A-line), v cene je aj v├Żvoz bicykla.

Srdie─Źkovo vstup.

L├şstok opr├ív┼łuje dr┼żite─ża na vstup do detsk├ęho ihriska Srdie─Źkovo. Vstup do are├ílu detsk├ęho ihriska je mo┼żn├Ż len s platn├Żm l├şstkom ako pre deti tak aj pre doprovod.

Detsk├ę ihrisko je ur─Źen├ę pre deti od 2 do 19 rokov. Pri hre na detsk├Żch zariadeniach je potrebn├Ż doh─żad dospel├Żm ─Źlovekom.

V pr├şpade ┼że chcete po─Źas d┼ła opusti┼ą are├íl detsk├ęho ihriska Srdie─Źkovo a potom sa vr├íti┼ą, obdr┼ż├şte v pokladni n├íramok na ruku, ktor├Żm sa preuk├í┼żete pri op├Ątovnom vstupe. Pokia─ż je n├íramok na ruke nepo┼íkoden├Ż, je platn├Ż cel├Ż de┼ł a m├┤┼żete sa opakovane vr├íti┼ą do Srdie─Źkova v r├ímci dan├ęho d┼ła. Bez n├íramku umiestnen├ęho na ruke nie je mo┼żn├Ż op├Ątovn├Ż vstup.

V cene vstupu do Srdie─Źkova nie je po┼żi─Źanie ─Źlna.

Zipline.

L├şstky na zipline sa pred├ívaj├║ priamo na ┼ítarte zipline, nie na pokladni lanoviek. Platba kartou za zipline nie je mo┼żn├í, nezabudnite si zobra┼ą so sebou aj hotovos┼ą. ─Äakujeme za pochopenie.

4 hodiny (cyklisti/turisti).

Platnos┼ą za─Ź├şna od prv├ęho prechodu cez turniket do konca uplynutia ─Źasovej doby, na ktor├║ bol zak├║pen├Ż alebo ukon─Źen├şm prev├ídzkovej doby v stredisku v dan├Ż de┼ł, na ktor├Ż bol zak├║pen├Ż. Pr├şpadn├Ż zvy┼ín├Ż ─Źas prepad├í a nepren├í┼ía sa do ─Ćal┼íieho d┼ła. L├şstok plat├ş na obidve lanovky.

1 de┼ł / 2 dni cyklisti.

L├şstok plat├ş na de┼ł / dni, na ktor├ę bol zak├║pen├Ż, na obidvoch lanovk├ích po─Źas prev├ídzkov├Żch hod├şn strediska, ne vyjazden├Ż ─Źas sa do ─Ćal┼íieho d┼ła nepren├í┼ía, v pr├şpade dvojd┼łov├ęho l├şstka id├║ dni za sebou.

3 dni zo sez├│ny cyklisti

Plat├ş ─żubovo─żn├ę 3 dni kedyko─żvek po─Źas letnej sez├│ny 2024 (dni nemusia n├ísledova┼ą za sebou).

Sez├│nny l├şstok cyklisti.

Je vyd├ívan├Ż na meno a opr├ív┼łuj├║ dr┼żite─ża l├şstka na┬á vyu┼ż├şvanie┬á slu┼żieb BIKE PARKu Kub├şnska ho─ża po─Źas letnej sez├│ny 2024.

Dr┼żite─ż sez├│nneho l├şstka a┬ál├şstka 3 dni zo sez├│ny je povinn├Ż pri k├║pe zada┼ą svoje meno a priezvisko, d├ítum narodenia a bude mu vyhotoven├í fotografia na pokladni v stredisku. Pri n├íkupe sez├│nneho l├şstka / 3 dni zo sez├│ny cez e-shop, je z├íkazn├şk povinn├Ż zaregistrova┼ą sa, vyplni┼ą pravdivo po┼żadovan├ę osobn├ę ├║daje a nahra┼ą aktu├ílnu fotografiu. Tieto ├║daje sl├║┼żia len na ├║─Źely dokazovania ─Źi l├şstok pou┼ż├şva osoba, ktor├í je uveden├í na l├şstku a v syst├ęme ako vlastn├şk. Sez├│nny l├şstok / 3 dni zo sez├│ny pou┼ż├şvan├Ż inou osobou ako jeho majite─żom uvedenom pri predaji bude zablokovan├Ż bez n├íroku na vr├ítenie pe┼łaz├ş! V pr├şpade, ┼że poveren├Ż zamestnanec pri kontrole zist├ş ┼że niektor├Ż z ├║dajov je neaktu├ílny ÔÇô hlavne fotografia, m├í pr├ívo l├şstok zablokova┼ą a┼ż do doby, k├Żm┬á nebud├║ ├║daje zaktualizovan├ę na pokladni v stredisku. Tieto l├şstky kon─Źia svoju platnos┼ą ofici├ílnym ukon─Źen├şm letnej sez├│ny 2024, nevyjazden├Ż kredit sa do ─Ćal┼íej letnej ani zimnej sez├│ny nepren├í┼ía.

Informácie o prevádzke.

Prev├ídzkov├í doba lanoviek a atrakci├ş: ┬á9:00 ÔÇô 17:00 v z├ívislosti od poveternostn├Żch podmienok alebo prev├ídzkov├Żch poriadkov jednotliv├Żch atrakci├ş, pokia─ż nie je uveden├ę inak.

Inform├ície o prev├ídzke lanov├Żch dr├íh a atrakci├ş s├║ denne k dispoz├şcii na predajn├Żch miestach l├şstkov, na internetovej str├ínke kubinska.sk a┬átelef├│nnom ─Ź├şsle +421 918 830 065 .

Uzatvorenie strediska alebo obmedzenie prepravnej kapacity.

Stredisko si vyhradzuje┬á pr├ívo obmedzi┼ą prepravn├║ kapacitu pod─ża aktu├ílneho vy┼ąa┼żenia a┬ápoveternostn├Żch podmienok. Prev├ídzkovate─ż si vyhradzuje pr├ívo uzatvori┼ą dopravn├ę zariadenia pri poruch├ích, nepriazni po─Źasia, nadmernej r├Żchlosti vetra, v├Żpadku elektrickej energie a podobne.

Prepravn├í zmluva a V┼íeobecn├ę obchodn├ę podmienky (VOP).

Cestuj├║ci je povinn├Ż dodr┼żiava┼ą V┼íeobecn├ę obchodn├ę podmienky (VOP) vydan├ę spolo─Źnos┼ąou ORAVA SKIPARK a.s.; prev├ídzkov├ę poriadky jednotliv├Żch atrakci├ş; osobitn├ę obchodn├ę podmienky platn├ę pre jednotliv├ę druhy slu┼żieb a v┼íeobecne z├ív├Ązn├ę pr├ívne predpisy t├Żkaj├║ce sa pohybu a spr├ívania sa os├┤b v chr├ínen├Żch oblastiach (Chr├ínen├í krajinn├í oblas┼ą Horn├í Orava) a re┼ípektova┼ą pokyny opr├ívnenej osoby prev├ídzkovate─ża. Pros├şme, sledujte tie┼ż aktu├ílne oznamy uveden├ę na predajn├Żch miestach, informa─Źn├Żch tabuliach v stredisku a na webovej str├ínke kubinska.sk

Zmluva o preprave je uzatvoren├í okamihom nast├║penia z├íkazn├şka do lanovej dr├íhy (horsk├ęho dopravn├ęho zariadenia) alebo vstupu do n├ístupnej stanice alebo n├ístupn├ęho priestoru lanovej dr├íhy (horsk├ęho dopravn├ęho zariadenia), ktor├Ż je priestorom pr├şstupn├Żm len s platn├Żm l├şstkom. Tak├Żmto uzatvoren├şm zmluvy ├║─Źastn├şk prepravy potvrdzuje, ┼że sa obozn├ímil s prepravn├Żmi poriadkom, cestovn├Żm poriadkom, cenn├şkom a ostatn├Żmi prev├ídzkov├Żmi predpismi v stredisku.

Cestuj├║ci je povinn├Ż po cel├║ dobu plnenia prepravnej zmluvy ma┼ą pri sebe platn├Ż cestovn├Ż doklad, ktor├Żm sa pri kontrole preukazuje. Cestuj├║ci je povinn├Ż na po┼żiadanie opr├ívnenej osoby dopravcu preuk├íza┼ą sa platn├Żm cestovn├Żm l├şstkom. Ak zamestnanec zist├ş, ┼że klient jazd├ş na neplatn├Ż alebo neopr├ívnene z─żavnen├Ż l├şstok, tento mu bude takisto zablokovan├Ż bez n├íroku vr├ítenia pe┼łaz├ş.

├Üpln├ę znenie V┼íeobecn├Żch obchodn├Żch podmienok Letn├í sez├│na 2024 je k dispoz├şcii na pokladni v stredisku na Kub├şnskej holi alebo na kubinska.sk. Prepravn├Ż poriadok a cestovn├Ż poriadok je k dispoz├şcii v ├║doln├Żch staniciach seda─Źkov├Żch lanoviek.

Podnikate─żsk├í ─Źinnos┼ą v stredisku.

L├şstok┬áneopr├ív┼łuje┬ájeho dr┼żite─ża na vykon├ívanie akejko─żvek podnikate─żskej ─Źi inej z├írobkovej ─Źinnosti v┬ástredisku na Kub├şnskej holi bez s├║hlasu spolo─Źnosti ORAVA SKIPARK a.s. ako prev├ídzkovate─ża a pr├şslu┼ín├Żch povolen├ş v zmysle v┼íeobecne z├ív├Ązn├Żch pr├ívnych predpisov. Bez s├║hlasu prev├ídzkovate─ża plat├ş z├íkaz vyu┼ż├şvania v┼íetk├Żch trat├ş, n├ístupn├Żch a┬áv├Żstupn├Żch pl├┤ch na reklamn├ę ├║─Źely (napr. umiest┼łovanie predajn├Żch st├ínkov, reklamn├Żch zariaden├ş a in├ę).