Člnkovanie

Ponúkame Vám možnosť člnkovať sa na umelej vodnej nádrži, ktorá sa nachádza uprostred strediska a vyveziete sa k nej pohodlne sedačkovou lanovkou.

Prevádzková doba

Člnkovanie

V prevádzke

Denne

9:00 - 16:30

Upozornenie

Člnkovanie je z technických príčin dočasne MIMO PREVÁDZKY. Ďakujeme za pochopenie.

Maximálne rozmery jazera sú 100 x 30 m, takže to zvládne naozaj každý. V nádrži sa nachádzajú aj rôzne druhy rýb, takže sa môžete pri plavbe pobaviť ich pozorovaním. V lete funguje aj ako protipožiarna nádrž, v zime ako zásobáreň vody pre umelé zasnežovanie.

Cenník Člnkovanie

Platný od 1.5. do 31.10.2023

Cena
Požičanie čln
Cena
Cena
Počet/trvanie
Požičanie čln
6,0 €
1 čln / 30 minút

Prevádzkový poriadok Člnkovanie.

  1. Maximálny počet osôb: 2 dospelé osoby a 1 dieťa, pričom nesmie byť prekročená maximálna váha 240 kg.
  2. Člnkovanie je povolené deťom starším ako 6 rokov. (V deň plavby musia mať zavŕšených 6 roky.) Deti do 15 rokov sa môžu člnkovať len v sprievode dospelej osoby
  3. V cene sú aj záchranné vesty, ktoré treba mať po celý čas upnuté na sebe!
  4. Na člnky nie je dovolené brať žiadne jedlo ani príručnú batožinu. Batožinu je možné bezplatne uložiť u obslužného personálu na prístavnom móle.
  5. Počas člnkovania je zakázané fajčiť, kričať a hádzať odpadky do jazera.
  6. Kúpanie sa a skákanie z člnov do jazera je zakázané!
  7. Nástup a výstup z člnkov je možný iba na prístavnom móle, pristaviť čln mimo prístavného móla a následne z neho vystúpiť nie je dovolené.
  8. Viesť čln pod vplyvom alkoholu, omamných a psychotropných látok alebo iným spôsobom ohrozovať bezpečnosť člnkovania je zakázané.
  9. Každý účastník sa zaväzuje udržiavať poriadok v areály a okolí, dodržiavať Všeobecné obchodné podmienky, tento prevádzkový poriadok a pokyny zodpovedných zamestnancov.

Ďaľšie aktivity na Kubínskej