Pre začiatočníkov je určite zaujímavá lyžiarska škola, ktorej inštruktori sú profesionáli s certifikátmi vo svojej kategórii a ovládajú minimálne jeden cudzí jazyk (anglický, nemecký, ruský alebo poľský).

Lyžiarska škola SKI ACTIV

  • Lyžiarska a snowboardová škola SKI ACTIV Vám ponúka pomoc pri pokusoch o prvý oblúk, zdokonalenie sa v technike, či objavenie krásy carvingového jazdenia
  • Pre najmenších máme pripravenú škôlku
  • Zárukou kvality je kolektív skúsených učiteľov lyžovania a snowboardingu s platnými licenciami.

Pre deti

Pre najmenších je pripravený projekt ohradenej detskej škôlky s pohyblivým pásom a Brumíkom, kde sa deti budú môcť hravou formou zoznámiť so zasneženým terénom a absolvovať svoje prvé kroky na lyžiach. Pre deti budú v areáli škôlky pripravené rôzne atrakcie a súťaže.

VYBERTE SI…

  • INDIVIDUÁLNA VÝUKA – najvhodnejšia forma výuky a zdokonaľovania pre všetky vekové kategórie.
  • SKUPINOVÁ VÝUKA – táto forma výuky je určená záujemcom rovnakého veku a lyžiarskych schopností. Vhodné pre záujemcov starších ako 7 rokov.
  • DETSKÁ ŠKÔLKA – máte malé dieťa a chcete si zalyžovať? Na to je u nás lyžiarska škôlka, kde máte možnosť umiestniť Vaše dieťa, ktoré sa hravou formou zoznámi s lyžami, kĺže sa na snehu či sa jednoducho hrá so svojimi rovesníkmi.

Cenník lyžiarskej školy nájdete tu.

Vedúci lyžiarskej školy je Vlado Zboja diplomovaný tréner lyžovania, medzinárodný horský vodca – ašpirant UIAGM, vicemajster Československa v akrobatickom lyžovaní, úspešný horolezec – výstupy na Mount Everest, Cho-Oju, Mount Kenya, Pumori, Mount McKinley

Lyžiarska škola je počas zimnej sezóny otvorená denne v čase od 9:00 do 15:00.

Pre bližšie informácie ohľadom výuky a rezervácií kontaktujte priamo lyžiarsku školu:

SKI ACTIV Kubínska hoľa
tel.: +421 905 219 063
info@skiactiv.sk
www.skiactiv.sk

 

 

Spolu tvoríme príbehy.

Spolu sme #kubinska

1 / 10
Kubinska