Vrcholovka

Na zjazdovke sa môžete občerstviť hneď v niekoľkých bufetoch!

Na samotnom vrchole Kubínskej hole sa nachádza známy a obľúbený Bufet Vrcholovka, z ktorého je panoramatický výhľad na rozsiahle Roháče, majestátny Veľký Choč, Malú Fatru a Oravu.

Vrcholovka je miesto, ktoré vás po príchode hneď pohltí. Môžete si tu vybrať z ponuky alkoholických, nealkoholických nápojov, osviežujúcich limonád, ktoré zahasia smäd a taktiež pochutín na doplnenie energie po túre alebo prechádzke.

„Najlepšia káva na svahu!“, bola veta našich zákazníkov počas zimy, teraz si ju môžete vychutnať konečne aj v lete. Do toho vám bude hrať príjemná hudba. V spojení s panoramatickými výhľadmi je to priam balzam na dušu. Na Vrcholovke sa budú konať aj rôzne akcie, či už vítanie slnka alebo pozorovanie hviezd a mnohé iné, o ktorých vás budeme informovať na sociálnych sieťach Kubínskej a Vrcholovky. Prídte si vychutnať pokoj a pohodu na Vrcholovku, tešíme sa na vás!

Bufet Base Camp SKALKA leží priamo v strede zjazdovky, kde končí prvá poma. Z parkoviska sa tu dostanete pešo za 30 minút po zjazdovke. V tomto skvelom chill bare sa môžete napapať, napojiť a zároveň pokochať neopakovateľným výhľadom každé leto od júna až do septembra a každú zimu od Vianoc do Veľkej noci! 300 metrov od Base Campu sa nachádza jazero na kúpanie a 100 metrov na druhú stranu máme prozprávkové rašelinové jazierko. Treba zažiť!

Na samom spodku Kubínskej, nad nástupnou stanicou dolnej sedacej lanovky leží Chalupa u Krámerov s veľkou priestranou terasou. Váš smäd uhasí skvelý Aperol Spritz alebo neodolateľné čapované pivko. Výber z drinkov a jedál je naozaj veľký, smädný a ani hladný od nás určite neodídete!

Bufet Grill Kubínska hoľa sa nachádza priamo nad nástupnou stanicou hornej sedačkovej lanovky. Oddýchnite si v hojdacích sieťach s výchľadom na Chočské vrchy! V ponuke nájdete polievky, grilované špeciality, ale aj domáce langoše.