Cenník atrakcií bez vývozu na lanovke

Platný od 1.5. do 31.10.2024

Atrakcia
Srdiečkovo vstup
Požičanie čln
Požičanie trojkolka dolný úsek
Požičanie trojkolka dolný aj horný úsek
Zipline - jedna jazda
Zipline - tandem jazda (dve osoby, ktorých spoločná hmotnosť nepresiahne 130 kg)
Atrakcia
Cena
Počet / trvanie
Srdiečkovo vstup
0,5 € doprovod / 6,0 € deti
1 osoba / deň
Požičanie čln
6,0 €
1 čln / 30 minút
Požičanie trojkolka dolný úsek
11,0 €
1 zjazd / 30 minút
Požičanie trojkolka dolný aj horný úsek
13,0 €
1 zjazd / 60 minút
Zipline - jedna jazda
29,0 €
1 osoba
Zipline - tandem jazda (dve osoby, ktorých spoločná hmotnosť nepresiahne 130 kg)
50,0 €
2 osoby

UPOZORNENIE:

  • Všetky ceny atrakcií sú uvedené bez vývozu lanovkou. Lístky do Srdiečkova a na člnkovanie sa predávajú len do 16:00.
  • Detské ihrisko je určené pre deti od 2 do 19 rokov. Vstup do areálu detského ihriska je možný len s platným lístkom ako pre deti tak aj pre doprovod. Pri hre na detských zariadeniach je potrebný dohľad dospelým človekom. V cene vstupu do Srdiečkova nie je požičanie člna.
  • V prípade že chcete počas dňa opustiť areál detského ihriska Srdiečkovo a potom sa vrátiť, obdržíte v pokladni náramok na ruku, ktorým sa preukážete pri opätovnom vstupe. Pokiaľ je náramok na ruke nepoškodený, je platný celý deň a môžete sa opakovane vrátiť do Srdiečkova v rámci daného dňa. Bez náramku umiestneného na ruke nie je možný opätovný vstup.
  • Cena požičanie trojkolky platí iba k už zakúpenému nevyužitému cestovnému lístku na lanovky a len na vyznačené trate v stredisku. Jazdy sú obmedzené uvedeným časovým limitom, ktorý začína plynúť prvým prechodom cez turniket. Lístky na obidve časti sa dajú kúpiť len do 16:00, lístok na dolnú časť do 16:30.
  • Lístky na zipline sa predávajú priamo na štarte zipline do 16:30, nie na pokladni lanoviek a atrakcií! Platba kartou za zipline nie je možná, zoberte si so sebou hotovosť. Viac informácií o atrakcii nájdete priamo na podstránke Zipline.

ZÁKAZNÍK JE POVINNÝ PRI VSTUPE NA ATRAKCIE DODRŽIAVAŤ PREVÁDZKOVÉ PORIADKY JEDNOTLIVÝCH ATRAKCIÍ, POKYNY OBSLUHY, VŠEOBECNÉ OBCHODNÉ PODMIENKY A OSTATNÉ POKYNY SÚVISIACE S VYUŽÍVANÍM JEDNOTLIVÝCH SLUŽIEB.