Letná Kubínska vás jednoducho dostane!

1) 5 hviezdičkové výhľady

Z Kubínskej si vychutnáte tie najkrajšie panoramatické výhľady na Veľký Choč, Oravu, Nízke Tatry, Vysoké Tatry a okolie.

2) Kopec atrakcií na jednom mieste

Či sa Kubínsku rozhodnete navštíviť vo dvojici alebo s rodinou, u nás sa nudiť nebudete. Stačí si vybrať z množstva letných atrakcií, ako napríklad Tarzania, zipline, náučný chodník, či rybolov. Pre priaznivcov adrenalínovejších zážitkov máme na výber downhill, horské trojkolky, či paragliding.

3) Široké možnosti na turistiku a cykloturistiku

Priamo na Kubínskej sa nachádza niekoľko cyklotrás, ktoré sú nenáročné a zvládne ich naozaj každý. Využite možnosť vyviezť sa lanovkou na vrchol Kubínskej, odkiaľ sa môžete vybrať na bicykli preskúmať okolitú prírodu.
Dáte radšej prednosť turistike? Môžete si tu vychutnať prechádzky krásnou prírodou Oravy. Poprechádzajte sa priamo po stredisku alebo si vyberte jednu z okolitých veľmi obľúbených turistických trás.

4) Stredisko pre rodiny

Ak hľadáte miesto, kde si na svoje príde celá vaša rodinka, na Kubínskej ste správne! U nás sme prichystaní aj na tých najmenších návštevníkov. Detičky sa u nás môžu naučiť čosi nové o prírode pri prechádzke náučným chodníkom, pozorovať rôzne druhy rýb pri člnkovaní, či sa priučiť základom rybolovu. Fyzické zručnosti si môžu otestovať v Tarzanii.
TIP NA UBYTOVANIE: Kids Friendly Hotel GREEN***

5) Atrakcie plné adrenalínu

Najnovšou atrakciou na Kubínskej je najdlhší a najmodernejší ZIPLINE v strednej a východnej Európe. S dĺžkou 1234 m a rýchlosťou až 80 km/h vám bezpochyby vyrazí dych. Adrenalín zažijete aj na downhillovej trati, ktorá je jednou z najdlhších a najťažších na Slovensku. Závan adrenalínu je zaručený aj pri paraglidingu, avšak určite to stojí za tie výhľady, ktoré sa vám počas letu naskytnú.