Cenník horské kolobežky / horské trojkolky s vývozom na lanovke

Platný od 1.5. do 31.10.2023

Kombinovaný lístok
Dolná a horná lanovka + požičanie trojkolky dolný aj horný úsek
Dolná a horná lanovka + požičanie kolobežky dolný aj horný úsek
Dolná lanovka + požičanie trojkolky dolný úsek
Dolná lanovka + požičanie kolobežky dolný úsek
Kombinovaný lístok
Dospelí
Juniori / EURO26
ISIC / ITIC
Deti / Seniori
ZŤP / ZŤP-S
Počet
Dolná a horná lanovka + požičanie trojkolky dolný aj horný úsek
29,0 €
26,0 €
23,0 €
1 jazda / 60 minút
Dolná a horná lanovka + požičanie kolobežky dolný aj horný úsek
23,0 €
21,0 €
19,0 €
1 jazda / 60 minút
Dolná lanovka + požičanie trojkolky dolný úsek
21,0 €
19,0 €
17,0 €
1 jazda / 30 minút
Dolná lanovka + požičanie kolobežky dolný úsek
17,0 €
15,0 €
13,0 €
1 jazda / 30 minút

Lístky sú vydávané na čipovú kartu. Záloha za čipovú kartu je 2 €. Záloha za čipovú kartu bude vrátená len za NEPOŠKODENÉ a plne FUNKČNÉ karty v automate pri hlavnej pokladni v stredisku.

Vekové podmienky:

  1. Dospelý“- Jazda na horskej trojkolke je možná len osobám od 15 rokov a minimálnej výšky 150 cm.
  2. Deti“ – Jazda na terénnej kolobežke je možná od 12 rokov alebo výšky 130 cm, deti do 15 rokov len v sprievode dospelej osoby. Pre uplatnenie nároku je zákazník povinný predložiť zdravotný preukaz poistenca dieťaťa.
  3. Nárok na Lístok ISIC majú aj držitelia kariet ISIC, ITIC, EURO26, GO26. Pre uplatnenie nároku je zákazník povinný predložiť preukaz totožnosti a preukaz ISIC, ITIC, EURO26, GO26.
  4. Nárok na Lístok „Senior“ má osoba staršia ako 60 rokov Pre uplatnenie nároku je nevyhnutné predložiť preukaz totožnosti.
  5. Nárok na zľavnený Lístok ZŤP z dôvodu zdravotného postihnutia má aj držiteľ preukazu zdravotne ťažko postihnutý (ZŤP) alebo zdravotne ťažko postihnutý so sprievodcom (ZŤP-S). Pre uplatnenie nároku na zľavnený Lístok z dôvodu zdravotného postihnutia je zákazník povinný predložiť preukaz totožnosti a preukaz ZŤP alebo ZŤP-S.

 

Vysvetlivky.
Kde nájdem požičovňu trojkoliek a kolobežiek?

Požičovňa kolobežiek a trojkoliek sa nachádza v dolnej časti strediska pri nástupe na sedačkovú lanovku. Zapožičanie je možne len osobne v požičovni – kolobežky a trojkolky samostatne bez jazdcov nahor nevyvážame! Pri osobách mladších ako 18 rokov je nutný podpis zákonného zástupcu. Kolobežky a trojkolky sa dajú zapožičať iba s platným cestovný lístkom na lanovky a len na vyznačené trate v stredisku.

Dolná a horná lanovka + požičanie trojkolky / kolobežy dolný aj horný úsek.

Znamená zjazd na trojkolke/kolobežke – horný aj dolný úsek (cca 4,8 km). SKI PARK Kubínska hoľa má dve sedačkové lanovky, dolná (na mape ako A) ide do polovice strediska na medzistanicu Srdiečkovo, horná (B) od polovice na vrcholovú stanicu Kubínska hoľa. Na vývoz na samí vrchol Kubínskej hole preto potrebujete jazdu na obidvoch lanovkách. V cene lístka je vývoz lanovkami plus zapožičanie trojkolky/kolobežky. Jazda je obmedzená časovým limitom 60 minút do kedy treba trojkolku/kolobežku vrátiť. Časový limit začína plynúť v momente prvého prechodu cez turniket. V prípade omeškania vrátenia trojkolky/kolobežky sa platí pokuta 5 € za každých začatých 15 min. Lístky na obidve lanovky + požičanie kolobežky/trojkolky sa dajú kúpiť len do 16:00.

Dolná lanovka + požičanie trojkolky / kolobežky dolný úsek

Znamená zjazd na trojkolke/kolobežke, len dolný úsek (cca 2 km). V cene lístka je vývoz dolnou lanovkou (A), plus zapožičanie trojkolky/kolobežky. Jazda je obmedzená časovým limitom 30 minút do kedy treba trojkolku/kolobežku vrátiť. Časový limit začína plynúť v momente prvého prechodu cez turniket. V prípade omeškania odovzdania trojkolky/kolobežky sa platí pokuta 5 € za každých začatých 15 min. Lístok na dolnú lanovku + požičanie kolobežky trojkolky sa dá kúpiť do 16:30.